CHAMPU SIN SULFATOS,EL ORIGEN

pro péči o pokožku hlavy a vlasy, je vhodný pro děti i dospělé a jeho účinnost je dána absencí sulfátů a dalších agresivních látek, které poškozují vlasy.


 


Umyjte si vlasy beze strachu z vypadávání.


 


My odborníci víme, že šampony obsahující sulfáty jsou velmi dráždivé, pokud také rádi používáte barvy nebo si necháváte vlasy odbarvovat, my odborníci ze zkušenosti víme, že to vše pokožku hlavy dráždí. Ale o čem přesně mluvíme, když mluvíme o sulfátech? K čemu slouží? Jsou opravdu tak škodlivé?


 


 


 


Co jsou to sulfáty?


Sulfáty jsou schopné rozpouštět olej, a proto se používají k čištění pokožky a vlasů, jsou levné a vytvářejí hodně pěny, takže jsou obsaženy ve většině výrobků osobní hygieny.


 


Šampon bez sulfátů ty dobré doporučujeme koupit na těchto webových stránkách, ty používáme mnoho profesionálů je šampon, který nevytváří žádnou pěnu jsou šetrnější k vlasům a pokožce hlavy a může vám pomoci zvládnout problémy, jako je svědění a suchá pokožka.


 


Nadnárodní kosmetické firmy se snaží, abychom si mysleli, že dobrý šampon je ten, který dělá pěnu, takže se cítíme čistí, ale pěna, kterou vytváří, je způsobena obsahem sulfátů škodlivých pro vlasy a pokožku hlavy.


 


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


 Mas inforrmación:CHAMPU SIN SULFATOS,PROTEGE A TÚ CABELLO

FECHA: a las 13:43h (24 Lecturas)

TAGS: champú sin sulfatos, champú sin siliconas y parabenos, champú sin sal

EN: Bienestar